Szakkör, sportkör

Az intézményben biztosított szakkörök, tanórán kívüli foglalkozások

Minden szakkör térítésmentes.

A szakkör, foglalkozás megnevezése Évfolyam A szakkört, foglalkozást tartó személy neve
Ügyes kezek szakkör 1-2. Hallerné Tomkovics Emese
Ügyes kezek szakkör 3-4. Rataticsné Köő Lívia
Angol szakkör 1-2. Rataticsné Köő Lívia
Német szakkör 1. Juronics Katalin
Német szakkör 2. Juronics Katalin
Matematika tehetséggondozó 3-4. Sipőcz Józsefné
Informatika szakkör 4. Horváth Eszter
Informatika szakkör 5-6. Horváth Judit
Informatika szakkör 7-8. Horváth Judit
Rajz szakkör 5-8. Polgár Klementina
Anyanyelvi szakkör 7-8. Horváth Eszter
Angol tehetséggondozó szakkör 5-6. Germanné Tóth Erzsébet
Angol nyelv kezdő szakkör 6-8. Germanné Tóth Erzsébet
Német tehetséggondozó szakkör 6. Horváth-Szalai Zoltán
Német nyelv kezdő szakkör 7-8. Horváth-Szalai Zoltán
Énekkar 4-8. Egyed Márta
Kölyökatlétika 1-2. Egyedné Horváth Erika
Fiú labdarúgás 1-2. Pogátsa Józsefné
Fiú labdarúgás 3-4. Pogátsa Józsefné
Fiú labdarúgás 5-8. Horváth-Szalai Zoltán
Lány kézilabda 5-8. Horváth-Szalainé Gróf Csilla
Tömegsport 3-4. Egyedné Horváth Erika
Tömegsport 5-8. Horváth-Szalai Zoltán
Korrepetálás 1.a Csepely Ágnes
Korrepetálás 1.b Polgárné Hámor Szilvia
Korrepetálás 2.a Hallerné Tomkovics Emese
Korrepetálás 2.b Sipőcz Józsefné
Korrepetálás 3.a Eőriné Varga Katalin
Korrepetálás 3.b Fülöpné Marácz Anita
Korrepetálás 4.a Egyedné Horváth Erika
Korrepetálás 4.b Piczingerné Balka Gyöngyi
Magyar korrepetálás 5. Dr. Fábiánné Balogh Edina
Magyar korrepetálás 6. Horváth Eszter
Természetismeret korrepetálás 5-6. Horváth Bernadett
Fizika-kémia korrepetálás 7-8. Bokor Gábor
Biológia-földrajz korrepetálás 7-8. Horváth Bernadett


Tanulmányi versenyek


Iskolaszintű tanulmányi versenyek
Rajz, helyesírás, olvasás, idegen nyelv, matematika, sport, szavaló, informatika, természetismereti és történelem. A versenyek összeállításakor törekedünk a szóbeliségre és lehetőség szerint a gyakorlati feladatokra is. A versenyeken, vetélkedőkön minden osztály képviseltetheti magát.


Az országos tanulmányi versenyeken való szereplésre ösztönözzük tanulóinkat!
A versenyeken eredményesen résztvevő és az ünnepélyeken szereplő tanulókat minden esetben jutalmazzuk. (igazgatói dicséret, oklevelek, könyvjutalmak, tárgyjutalmak)

Diáksport-versenyek
Atlétika, kézilabda, labdarúgás, mezei futóversenyek, Csipet Olimpia, játékos sportvetélkedő, akadályverseny.
1-8. osztályokban a tömegesítésre kell nagy gondot fordítani, a tanulók egészséges mozgásigényének kielégítésére.

Tanítási órán kívüli tevékenységek szervezése a személyiség fejlesztése érdekében

  • 1 napos kirándulások szervezése tervszerűen.
  • Osztályprogramok (szalonnasütés, kerékpártúra, uszoda, múzeumlátogatás, kenutúra, klubdélután stb.)
  • Daloshegyi-kórustalálkozó Sopronban.
  • Színházi előadás szervezése.
  • Az internet használata tantárgyi felkészüléshez.

Diákblog

Gyereknap

Írta: Balázs, 2018. máj. 31.

Hétfőn ünnepeljük a gyereknapot! Minden osztály érdekes programon vesz részt.

Határtalanul program

dht

Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola - Fertőszentmiklós

OM: 030670
Székhely: 9444 Fertőszentmiklós, Szent István u. 41-42.
Tel.: 99/544-178, Fax.: 99/544-179
E-mail: fszisk@aplusnet.hu
Igazgató: Szántó Zoltán

Petőházi Tagintézmény

Cím: 9443 Petőháza, Kinizsi P. u. 21.
Tel.: 99/382-091
E-mail: petisk@vipmail.hu
Tagintézmény-vezető:
Sass Andrásné

A projektről

Azonosító száma: NYDOP-5.3.1/2F-2f-2009-0001
Projekt neve: „Változó Világ Tükrében!” A fertőszentmiklósi, mikrotérségi központi feladatokat ellátó általános iskola komplex fejlesztési programja”
Projekt leírás: itt olvasható

Kedvezményezett neve és elérhetősége:
Fertőszentmiklós Város Önkormányzata
9444. Fertőszentmiklós, Szent István u. 19.
Tel: 99-544-510
E-mail: fertoszentmiklos@fertoszentmiklos.hu
Weblap: www.fertoszentmiklos.hu

Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
VÁTI Magyar Regionális Fejlesztési és Urbanisztikai Nonprofit Kft. 1016. Budapest, Gellérthegy utca 30-32. Weblap: www.vati.hu

A weboldalt készítette: