DTH

Írta: admin, 2018. ápr. 27.
Digitális témahét 5. nap

Témahetünk utolsó napját a projektzáró rendezvénnyel kezdtük. Meghívott vendégeink és társaik előtt mutatták be a csoportok vezetői a Power Point-tal készült prezentációikat városunk egy-egy nevezetességéről. Ezután okoseszközökkel a kézben a Kahoot program segítségével egy pörgős, vidám vetélkedő zajlott, melybe a vendégek is bekapcsolódtak. Nagy izgalommal oldották meg a csoportok a többi csoport által a Learningapps-on készített feladatokat. Kiegészítettük a hét elején elkészített TKM táblázatunkat. A „Megtanultam” oszlopba alig fértek el az új ismeretek. A héten gyűjtött pontok alapján megnéztük, melyik csoport dolgozott a legszorgalmasabban. A napot a projekt napló kitöltésével, a hét értékelésével zártuk.